انجام تحقیقات، طراحی، ساخت و خدمات مهندسی FDY، POY، HOY و دستگاه ریسندگی نخ صنعتی برای ...
دستگاه ریسندگی مذاب پایلوت ممتاز نسخه ارتقا یافته دستگاه ریسندگی مذاب پایلوت استاندارد ما است. این می تواند به عنوان علمی در موسسات تحقیقاتی مختلف، دانشگاه ها و تامین کنندگان هزینه های شیمیایی مورد استفاده قرار گیرد.
مشخصات اصلی:
محفظه کوئنچ هوا: 200 × 900 سانتی متر
سیستم اکستروژن و کشش: اکسترودر دو پیچه با پنج جفت گودت داغ و 3 رول جداکننده.
· قابلیت ترسیم: نقاشی 1-4 مرحله ای با ترکیب پذیر
· سیم پیچ نیمه اتوماتیک از نوع گوش خرگوش (ارتقا اختیاری به سیم پیچ تمام اتوماتیک با راهنمای تراورس یا راهنمای نخ بال بیروتور)
| ماشین ریسندگی مذاب پایلوت ممتاز | |
| مدل | SF-02 |
| مواد | PET، PA6، PA66، PP و مواد دیگر |
| پروسه | UDY، POY، MOY، FDY |
| گارانتی | 1 سال |
| ویژگی (L*W*H)mm | 3000mm×3000mm×2700mm |
| وزن | 6000 متر |
| شماره از Bobbin | 1 ~ 2 |
| سرعت سرعت سیم پیچ (مکانیکی) | 5500 متر در دقیقه |
| سرعت سیم پیچ (کار) | 300 متر در دقیقه ~ 5000 متر در دقیقه |
| حالت تراورس | راهنمای تراورس |
| پیچ | پیچ 1: φ25 میلی متر، L/D: 28:1 پیچ 2: φ25 میلی متر، L/D: 28:1 |
| دریافت گودت | 3 |
| مرحله نقاشی | مرحله 1-4 |
| قطر اسپینرت | f85 میلی متر |
| منطقه اتاق کوئنچ هوا | 200mm×900mm |
| ترکیبی | 10 گود داغ (Φ220mm×280mm). |
| خودکار | نیمه خودکار (حالت خودکار موجود است) |
| روش گرمایش | ژاکت بخار، گرمایش القایی، دماسنج بدون تماس |
| دما دما | 240 ℃ ± 1 ℃ |
| قدرت قدرت | 150KW |
یاتاقان ها تنها اجزای مهم شکست در ماشین ریسندگی بارمگ هستند. در سیم پیچ های پرسرعت که به طور مداوم با سرعت سیم پیچی بالاتر از 4000 متر در دقیقه ک...
مشاهده بیشترالف میکسر مذاب دینامیک موثرترین راه حل برای دستیابی به اختلاط همگن مذاب های پلیمری در خطوط ریسندگی الیاف شیمیایی و فرآوری پلاستیک است....
مشاهده بیشتر1. مقدمه: چرا PHA پیشرفت بعدی در مواد فیبر است؟ در مقابل پسزمینه محدودیتهای جهانی پلاستیک و اهداف بیطرفی کربن، صنعت نساجی دستخوش یک انقلا...
مشاهده بیشترمقدمه: نیازهای جدید فیبر در عصر ورزش و تندرستی با توجه به روند جهانی ورزش، تقاضای رو به رشد برای منسوجات پزشکی و بهداشتی، و انتظارات پیچیده مصرفک...
مشاهده بیشتر