انجام تحقیقات، طراحی، ساخت و خدمات مهندسی FDY، POY، HOY و دستگاه ریسندگی نخ صنعتی برای ...
این دستگاه ریسندگی یک نسخه ارتقا یافته و بهبود یافته است. سیم پیچ رزوه راهنمای بال بیروتور از نوع سیم پیچ تمام اتوماتیک (اختیاری تا سیم پیچ تمام اتوماتیک با راهنمای تراورس). اندازه کلی تجهیزات نسبتاً زیاد است و ارتفاع سکوی سه لایه نزدیک به 5 متر است. فضای محفظه کوئنچ هوا 200*1800 سانتی متر است و عملکرد خنک کننده فیلامنت عالی است.
| دستگاه ریسندگی پیلوت نخ صنعتی نایلون 66 | |
| مدل کردن | SF-03 |
| مواد | PET، PA6، PA66، PP و مواد دیگر |
| پروسه | UDY، POY، MOY، FDY |
| گارانتی | 1 سال |
| ویژگی (L*W*H)mm | 3000mm×3000mm×6000mm |
| وزن | 7000 ساختمان |
| شماره از Bobbin | 1 تا 6 |
| سرعت سرعت سیم پیچ (مکانیکی) | 5500 متر در دقیقه |
| سرعت سیم پیچ (کار) | 1500 متر در دقیقه ~ 5000 متر در دقیقه |
| حالت تراورس | راهنمای نخ بال Birotor |
| پیچ | پیچ 1: φ25 میلی متر، L/D: 28:1 پیچ 2: φ25 میلی متر، L/D: 28:1 |
| دریافت گودت | 4 |
| مرحله نقاشی | مرحله 1-4 |
| قطر اسپینرت | f85 میلی متر |
| منطقه اتاق کوئنچ هوا | 200mm×1800mm |
| ترکیبی | 10 گود داغ (Φ220mm×280mm) |
| خودکار | حالت خودکار |
| روش گرمایش | ژاکت بخار، گرمایش القایی، دماسنج بدون تماس |
| دما دما | 240 ℃ ± 1 ℃ |
| قدرت | 150KW |
یاتاقان ها تنها اجزای مهم شکست در ماشین ریسندگی بارمگ هستند. در سیم پیچ های پرسرعت که به طور مداوم با سرعت سیم پیچی بالاتر از 4000 متر در دقیقه ک...
مشاهده بیشترالف میکسر مذاب دینامیک موثرترین راه حل برای دستیابی به اختلاط همگن مذاب های پلیمری در خطوط ریسندگی الیاف شیمیایی و فرآوری پلاستیک است....
مشاهده بیشتر1. مقدمه: چرا PHA پیشرفت بعدی در مواد فیبر است؟ در مقابل پسزمینه محدودیتهای جهانی پلاستیک و اهداف بیطرفی کربن، صنعت نساجی دستخوش یک انقلا...
مشاهده بیشترمقدمه: نیازهای جدید فیبر در عصر ورزش و تندرستی با توجه به روند جهانی ورزش، تقاضای رو به رشد برای منسوجات پزشکی و بهداشتی، و انتظارات پیچیده مصرفک...
مشاهده بیشتر