انجام تحقیقات، طراحی، ساخت و خدمات مهندسی FDY، POY، HOY و دستگاه ریسندگی نخ صنعتی برای ...
ماشین ریسندگی خلبان پذیرش چند منظوره توسط Jiaxing Shengbang Mechanical Equipment Co., Ltd. ساخته شده و سالها تجربه در زمینه ریسندگی فیبر شیمیایی و فن آوری های تولید یکپارچه ساخت سیستم را ادغام می کند. این دستگاه می تواند استر (PET)، نایلون (PA6، PA66)، پلی پروپیلن (PP) و همچنین مواد درجه پزشکی مانند PET، PA و PP را بچرخاند.
به عنوان یک مدل ماشین اولیه، ویژگی های زیر است:
· محفظه خاموش کننده هوا: 200 سانتی متر × 900 سانتی متر
· سیستم اکستروژن دو پیچ
· سه جفت الهه داغ (هر کدام شامل یک گود داغ و یک رول جداکننده است)، با نقاشی 1-2 مرحله ای.
· سیم پیچ نیمه اتوماتیک (ارتقا اختیاری به سیم پیچ تمام اتوماتیک با راهنمای تراورس یا راهنمای نخ بال بیروتور)
| دستگاه ریسندگی مذاب پایلوت استاندارد | |
| مدل | SF-01 |
| مواد | PET، PA6، PA66، PP و مواد دیگر |
| پروسه | UDY، POY، MOY، FDY |
| گارانتی | 1 سال |
| ویژگی (L*W*H)mm | 2000mm×3100mm×2700mm |
| وزن | 5000 متر |
| شماره از Bobbin | 1 ~ 2 |
| سرعت سرعت سیم پیچ (مکانیکی) | 5500 متر در دقیقه |
| سرعت سیم پیچ (کار) | 300 متر در دقیقه ~ 5000 متر در دقیقه |
| حالت تراورس | راهنمای تراورس |
| پیچ | پیچ 1: φ25 میلی متر، L/D: 28:1 پیچ 2: φ25 میلی متر، L/D: 28:1 |
| قطر اسپینرت | f85 میلی متر |
| منطقه اتاق کوئنچ هوا | 200mm×900mm |
| ترکیبی | 3 گود داغ (Φ220mm×280mm) و 3 رول جداکننده (Φ110mm×280mm) |
| دریافت گودت | 3 |
| مرحله نقاشی | مرحله 1-2 |
| خودکار | نیمه خودکار (حالت خودکار موجود است) |
| روش گرمایش | ژاکت بخار، گرمایش القایی، دماسنج بدون تماس |
| دما دما | 240 ℃ ± 1 ℃ |
| قدرت | 60KW |
یاتاقان ها تنها اجزای مهم شکست در ماشین ریسندگی بارمگ هستند. در سیم پیچ های پرسرعت که به طور مداوم با سرعت سیم پیچی بالاتر از 4000 متر در دقیقه ک...
مشاهده بیشترالف میکسر مذاب دینامیک موثرترین راه حل برای دستیابی به اختلاط همگن مذاب های پلیمری در خطوط ریسندگی الیاف شیمیایی و فرآوری پلاستیک است....
مشاهده بیشتر1. مقدمه: چرا PHA پیشرفت بعدی در مواد فیبر است؟ در مقابل پسزمینه محدودیتهای جهانی پلاستیک و اهداف بیطرفی کربن، صنعت نساجی دستخوش یک انقلا...
مشاهده بیشترمقدمه: نیازهای جدید فیبر در عصر ورزش و تندرستی با توجه به روند جهانی ورزش، تقاضای رو به رشد برای منسوجات پزشکی و بهداشتی، و انتظارات پیچیده مصرفک...
مشاهده بیشتر