انجام تحقیقات، طراحی، ساخت و خدمات مهندسی FDY، POY، HOY و دستگاه ریسندگی نخ صنعتی برای ...
این دستگاه ریسندگی برای بخیه های قابل جذب PGA پزشکی اختصاص داده شده است و همچنین می توان از مواد دیگر را بچرخاند.
مشخصات اصلی:
سیستم اکستروژن و کشش: اکسترودر تک پیچ با پنج جفت گودت داغ
· قابلیت ترسیم: ترسیم 1-2 مرحله ای با ترکیب.
·تعداد بوبین: 1-6 عدد ماسوره
| PGA Pilot Melt Spinning Machine | |
| مدل | SF-08 |
| مواد | PGA، PLA، PET، PA6، PA66، PP و مواد دیگر |
| پروسه | FDY |
| گارانتی | 1 سال |
| ویژگی (L*W*H)mm | 2000mm×3000mm×3800mm |
| وزن | 6000 متر |
| شماره از Bobbin | 1 تا 6 |
| سرعت سرعت سیم پیچ (مکانیکی) | 4500 متر در دقیقه |
| سرعت سیم پیچ (کار) | 1000 متر در دقیقه ~ 3500 متر در دقیقه |
| حالت تراورس | راهنمای تراورس |
| پیچ | پیچ: φ25 میلی متر، L/D: 28:1 |
| دریافت گودت | 3 |
| مرحله نقاشی | مرحله 1-4 |
| قطر اسپینرت | f85 میلی متر |
| منطقه اتاق کوئنچ هوا | 200mm×900mm |
| ترکیبی | 10 گود داغ (Φ220mm×280mm) |
| خودکار | حالت خودکار |
| روش گرمایش | ژاکت بخار، گرمایش القایی، دماسنج بدون تماس |
| دما دما | 240 ℃ ± 1 ℃ |
| قدرت | 150KW |
یاتاقان ها تنها اجزای مهم شکست در ماشین ریسندگی بارمگ هستند. در سیم پیچ های پرسرعت که به طور مداوم با سرعت سیم پیچی بالاتر از 4000 متر در دقیقه ک...
مشاهده بیشترالف میکسر مذاب دینامیک موثرترین راه حل برای دستیابی به اختلاط همگن مذاب های پلیمری در خطوط ریسندگی الیاف شیمیایی و فرآوری پلاستیک است....
مشاهده بیشتر1. مقدمه: چرا PHA پیشرفت بعدی در مواد فیبر است؟ در مقابل پسزمینه محدودیتهای جهانی پلاستیک و اهداف بیطرفی کربن، صنعت نساجی دستخوش یک انقلا...
مشاهده بیشترمقدمه: نیازهای جدید فیبر در عصر ورزش و تندرستی با توجه به روند جهانی ورزش، تقاضای رو به رشد برای منسوجات پزشکی و بهداشتی، و انتظارات پیچیده مصرفک...
مشاهده بیشتر