انجام تحقیقات، طراحی، ساخت و خدمات مهندسی FDY، POY، HOY و دستگاه ریسندگی نخ صنعتی برای ...
این دستگاه ریسندگی یک دستگاه ریسندگی سه جزئی با مساحت محفظه کوئنچ هوا 200*900 سانتی متر است. سه پیچ با سه جفت گود داغ (هر کدام از یک گود داغ و یک رول جداکننده تشکیل شده است). سیم پیچی نیمه اتوماتیک (به ارتقاء اختیاری به سیم پیچ تمام اتوماتیک با راهنمای تراورس یا راهنمای نخ بال بیروتور)، بالاترین سرعت سیم پیچی سرعت میتواند تا 5000 متر در دقیقه برسد.
| دستگاه ریسندگی مذاب پایلوت سه جزئی | |
| مدل | SF-07 |
| مواد | PET، PA6، PA66، PP و مواد دیگر |
| پروسه | UDY، POY، MOY، FDY |
| گارانتی | 1 سال |
| ویژگی (L*W*H)mm | 3000mm×3100mm×2700mm |
| وزن | 6000 متر |
| شماره از Bobbin | 1~2 |
| سرعت سرعت سیم پیچ (مکانیکی) | 5500 متر در دقیقه |
| سرعت سیم پیچ (کار) | 300 متر در دقیقه ~ 5000 متر در دقیقه |
| حالت تراورس | راهنمای تراورس |
| پیچ | پیچ 1: φ25 میلی متر، L/D: 28:1 پیچ 2: φ25 میلی متر، L/D: 28:1 پیچ 3: φ25 میلی متر، L/D: 28:1 |
| دریافت گودت | 3 |
| مرحله نقاشی | مرحله 1-2 |
| قطر اسپینرت | f85 میلی متر |
| منطقه اتاق کوئنچ هوا | 200mm×900mm |
| ترکیبی | 3 گود داغ (Φ220mm×280mm) و 3 رول جداکننده (Φ110mm×280mm) |
| خودکار | نیمه خودکار (حالت خودکار موجود است) |
| روش گرمایش | ژاکت بخار، گرمایش القایی، دماسنج بدون تماس |
| دما دما | 240 ℃ ± 1 ℃ |
| قدرت | 70KW |
یاتاقان ها تنها اجزای مهم شکست در ماشین ریسندگی بارمگ هستند. در سیم پیچ های پرسرعت که به طور مداوم با سرعت سیم پیچی بالاتر از 4000 متر در دقیقه ک...
مشاهده بیشترالف میکسر مذاب دینامیک موثرترین راه حل برای دستیابی به اختلاط همگن مذاب های پلیمری در خطوط ریسندگی الیاف شیمیایی و فرآوری پلاستیک است....
مشاهده بیشتر1. مقدمه: چرا PHA پیشرفت بعدی در مواد فیبر است؟ در مقابل پسزمینه محدودیتهای جهانی پلاستیک و اهداف بیطرفی کربن، صنعت نساجی دستخوش یک انقلا...
مشاهده بیشترمقدمه: نیازهای جدید فیبر در عصر ورزش و تندرستی با توجه به روند جهانی ورزش، تقاضای رو به رشد برای منسوجات پزشکی و بهداشتی، و انتظارات پیچیده مصرفک...
مشاهده بیشتر